Návody

V tomto článku Vám vysvetlíme prečo má NajSurf pre vás vhodné riešenie. Hodnotenie webstránky záleží od množstva faktorov. Všeobecne platí, že k dobrej návštevnosti webstránky potrebujete mnoho faktorov, ktoré sú v súlade s obvyklými všeobecnými pravidlami. V prvom rade za základ je kvalitné vypracovanie stránky, v druhom rade sú kvalitné spätné linky. Návštevnosť stránky je meraná prevažne Google analytics, kde máte prehľad o rôznych návštevách a iných parametroch navštívených stránok. Našim cieľom je, aby Google a iné vyhľadávače ohodnotili vašu stránku lepšie a poprípade vyhodnotili vo vyhľadávaniach vo vyšších pozíciach. Jeden z faktorov ktoré o tom rozhodujú sú aj počet návštev, dĺžka trvania návštevy, udržateľnosť na stránkach a odkiaľ návštevníci prišli.

Autosurfovanie v NajSurf je možné aj pomocou aplikácie. Podporované sú všetky operačné systémy pre počítače Windows, Apple, Linux. Prehliadanie je jednoduché a intuitívne. Po prihlásení do NajSurf sa prekliknete v Menu na položku Výmena návštevnosti, kde sa vám zobrazí stránka webrelácií. K dispozícii máte minimálne dve autosurf relácie (záleží od typu účtu alebo či ste si prikúpili ďalšie relácie). Skôr než budete môcť vymieňať návštevnosť, musíte si stiahnuť a nainštalovať softwér na výmenu návštevnosti. Urobíte to kliknutím na tlačítko Stiahnite si softwér. Je to bezpečné a ľahko použiteľné. Pre autosurfovanie cez aplikáciu začnete reláciu tlačítkom Softwerová relácia (viď obrázok). Po nainštalovní a spustení aplikácie si aplikácia vypýta kód, ktorý skopírujete zo stránky Vymena navstevnosti. Pocet relácii je zhodný s počtom kódov. Po zadaní kódu, stlačte tlačítko Start. Výhoda použitia aplikácie je v tom, že spojenie je trvalejšie, automaticky je stíšený zvuk, tým pádom vás nerušia prípadné zvuky prehliadných stránok.    Spojenie sa môže občas prerušiť, treba kontrolovať priebeh autosurfovania. Ak aplikácia zamrzla, zavrite okno, ukončite ho a spustite znova. Keď sa spojenie preruší, tak tlačítkom Start prehliadania pokračujte v relácii. V aplikácii sa nachádzajú jednoduché informácie - stav bodov, aktivita, užívateľský účet.

Registrácia je jednoduchá. Vyžadujeme minimálne údaje užívateľské meno a email. 

Autosurfovanie v NajSurf je možné aj pomocou prehliadača. Podporované sú všetky aktuálne prehliadače. Prehliadanie je jednoduché a intuitívne. Po prihlásení do NajSurf sa prekliknete v Menu na položku Výmena návštevnosti, kde sa vám zobrazí stránka realácií. K dispozícii máte minimálne dve autosurf relácie (záleží od typu účtu alebo či ste si prikúpili ďalšie relácie). Pre autosurfovanie cez prehliadač začnete reláciu tlačítkom Začnite webreláciu (viď obrázok). Autosurfovanie sa otvorí v novom okne (záložke), kde vidíte priebeh autosurfovania. Spojenie sa môže občas prerušiť, treba kontrolovať priebeh autosurfovania. Informuje vás o tom stav. Keď sa spojenie preruší, tak tlačítkom Štart prehliadania pokračujte v relácii. Websurfovanie je možné na všetkých zariadeniach, kde je možné spustiť webprehliadač. To znamená počítače, tablety, telefóny. 

Copyright: NajSurf.sk 2018-2021 - zvýšenie návštevnosti web stránok zadarmo

Dizajn a realizácia: Trebor 2019